CONTACT

Telefoonlijst WELLZO

We verzoeken je het team of jouw contactpersoon rechtstreeks te bellen. De telefoonnummers zijn per team aangegeven. Kun je de betreffende medewerker niet bereiken, spreek dan de voicemail in of stuur een app of mail. Of bel of mail rechtstreeks met het betreffende team. Kan je niet vinden wat je zoekt, bel dan naar (058) 30 30 100.

 

VRIJWILLIGERSWERK     vrijwilligerswerk@wellzo.frl
medewerker functie telefoonnummer mailadres
Bemiddeling Bemiddeling naar Vrijwilligerswerk (058) 21 00 214 bemiddeling@wellzo.frl
Gea Niemeijer Coördinator Buurtbemiddeling (06) 17 04 24 83 g.niemeijer@wellzo.frl
Gerda Brendeke Taal op Maat (06) 39 41 89 82  G.brendeke@wellzo.frl
Jelle Lammers Teammanager (06) 54 96 78 33 J.Lammers@wellzo.frl
Marischa Oosterbos Projectmedewerker (06) 13 96 66 77 M.Oosterbos@wellzo.frl
Reineke Vogt Projectmedewerker (058) 30 30 100 R.Vogt@wellzo.frl
Roos van der Meer Projectleider Vrijwilligerswerk, Coördinator Vrijwilligerspool (06) 13 96 91 30 R.vanderMeer@wellzo.frl
Sieta Adema Sociaal Cultureel Werker (06) 13 96 79 81 S.Adema@wellzo.frl
       
MANTELZORG   (058) 21 00 216 mantelzorg@wellzo.frl
medewerker functie telefoonnummer mailadres
Gertruud van der Veen Medewerker Mantelzorg (06) 82 01 10 05 G.vanderVeen@wellzo.frl
Ingrid Postma Medewerker Mantelzorg (06) 13 96 74 77 I.Postma@wellzo.frl 
Mariëtta Ros-Wiegers Medewerker Mantelzorg (06) 13 96 67 16 M.Ros-Wiegers@wellzo.frl
Marit Bakker Medewerker Mantelzorg (06) 13 96 74 65 M.Bakker@wellzo.frl
Souri Nazari Medewerker Mantelzorg (06) 10 10 39 58 S.Nazari@wellzo.frl
       
FRIJ-STIPER   (058) 21 00 218 Frij-Stiper@wellzo.frl
medewerker functie telefoonnummer mailadres
Anneke Hijman Medewerker Frij-Stiper (06) 13 96 78 82 A.Hijman@wellzo.frl
Bouchra Nouâmane Medewerker Frij-Stiper (06) 83 58 89 87 B.Nouâmane@wellzo.frl
Candida Kalf Teammanager Frij-Stiper (06) 51 93 41 50 C.Kalf@wellzo.frl
Hedi Rijpstra Medewerker Frij-Stiper (06) 13 96 66 99 H.Rijpstra@wellzo.frl
Jacqueline Veldstra Medewerker Frij-Stiper (06) 57 19 84 72 J.Veldstra@wellzo.frl
Marthijn de Wit Trainer en Budgetcoach scholen (06) 13 96 90 07 M.deWit@wellzo.frl
       
JONGERENWERK      
medewerker functie telefoonnummer mailadres
Alef Sies Jongerenwerker (06) 34 74 74 90 A.Sies@wellzo.frl
Anne Maaike Brouwer Jongerenwerker (06) 13 96 87 00 A.Brouwer@wellzo.frl
Arnold Jorna Jongerenwerker (06) 22 55 35 86 A.Jorna@wellzo.frl
Enna de Haan Teammanager Jongerenwerk (06) 12 44 06 26 E.deHaan@wellzo.frl
Frank Schnuck Jongerenwerker (06) 12 70 15 16 F.Schnuck@wellzo.frl
Jeep de Jong Jongerenwerker (06) 13 96 88 97 J.deJong@wellzo.frl
Jens Mollema Jongerenwerker (06) 13 96 89 07 J.Mollema@wellzo.frl
Jimmy's Ontmoetingscentrum Jongeren (058) 21 00 210  Jimmys058@gmail.com
Johan Adema Jongerenwerker (06) 27 27 17 50 J.Adema@wellzo.frl
Lex van Dongen Jongerenwerker (06) 45 77 70 20 L.vanDongen@wellzo.frl 
Lia Dekker Jongerenwerker (06) 81 28 58 17 L.Dekker@wellzo.frl
Marina Nasri Jongerenwerker (06) 13 96 89 22 M.Nasri@wellzo.frl
Ontmoetingscentrum Jonge Ouders Ontmoetingscentrum Jonge Ouders (058) 28 03 291 info@ontmoetingscentrumjongeouders.nl
Rense van Drogen Jongerenwerker (06) 57 51 24 92 R.vanDrogen@wellzo.frl 
Sander van Stralen Jongerenwerker (06) 22 77 72 68 S.vanStralen@wellzo.frl 
Sofie Rijpma Jongerenwerker  (06) 29 58 18 02  S.Rijpma@wellzo.frl 
Zesay Plemp van Duiveland

Jongerenwerker en

Coördinator OJO

(06) 13 96 78 68 Z.PlempvanDuiveland@wellzo.frl
       
PARTICIPATIE      
medewerker functie telefoonnummer mailadres
Tineke Boersma Medewerker innovatie en advies sociaal domein (06) 10 49 27 84 T.Boersma@wellzo.frl
       
BEDRIJFSVOERING   (058) 21 00 212  
medewerker functie telefoonnummer mailadres
Claudia Jurel Secretariaat (058) 21 00 212  C.Jurel@wellzo.frl
Ernst Janssen Directeur-bestuurder (06) 15 47 92 99  E.Janssen@wellzo.frl 
Geert Kuitert Beheerder (06) 12 71 60 94 G.Kuitert@wellzo.frl
Lucie van der Horst PR & Communicatie  (06) 10 98 97 59  L.vanderHorst@wellzo.frl
Yvon Schepers Personeelszaken (06) 13 96 74 52 Y.Schepers@wellzo.frl
Reineke Vogt Secretariaat (058) 21 00 212 

R.Vogt@wellzo.frl

       
REGIOWERK      
medewerker functie telefoonnummer mailadres
Asha Kalloe  Sociaal werker DDFK Gemeenten (06) 12 77 66 76 A.Kalloe@wellzo.frl

 

 

Om deze website optimaal te laten functioneren gebruiken wij cookies. Voor meer informatie zie ons cookiebeleid.