Leerbedrijf voor studenten, stagiaires, werkervaringsplekken, onderzoeken etc.

Heb je interesse in een stage bij WELLZO? Wij verwelkomen graag studenten in diverse teams. Lees voor de diverse afdelingen met contactpersonen snel verder. 

 

 

 

  • Frij-Stiper

Ons Frij-stiperteam wordt versterkt door enthousiaste studenten die het leuk vinden in ons team te werken omdat wij een heel leuk team zijn! (en misschien ook wel omdat ze veel mogen doen, dat het afwisselend werk is en je nooit weet wat je precies te wachten staat) Lees verder

Contactpersoon: Jacqueline Veldstra, j.veldstra@wellzo.frl


  • Taalondersteuning

WELLZO biedt taalondersteuning aan Statushouders en aan laaggeletterden. Lees verder

Contactpersoon: Gerda Brendeke, g.brendeke@wellzo.frl


  • Jongerenwerk

Het Leerbedrijf Jongerenwerk (LeJo) is altijd op zoek naar enthousiaste stagiaires.
Ben je geïnteresseerd in de doelgroep jongeren? Wil jij in contact komen met de doelgroep? Wil jij een breed scala aan netwerkpartners leren kennen? En wil jij stagelopen in misschien wel het leukste leerbedrijf van de gemeente Leeuwarden? Lees dan verder en reageer op onze vacature. Lees verder

Contactpersonen: Arnold Jorna, a.jorna@wellzo.frl; Alef Sies, a.sies@wellzo.frl


  • Stedelijk Ontmoetingscentrum Jonge Ouders

Het S-OJO is een leerbedrijf voor Hbo en Mbo studenten waarin peer to peer centraal staat. Het OJO is een ontmoetingsplek voor (aanstaande) jonge ouders, die voor hun 24e levensjaar een kind hebben gekregen of nog krijgen. Het is een inloopplaats waar de (aanstaande) jonge  ouders terecht kunnen voor informatie en advies en voor antwoorden op hun vragen. Lees verder
Contactpersoon:
Zesay Plem van Duiveland, Z.Plempvanduiveland@wellzo.frl


  • Vrijwilligerswerk en Leeuwarder Uitdaging

Vrijwilligerswerk is een innovatief team gericht op het leveren van kwaliteit op het gebied van vrijwilligerswerk met een krachtig netwerk en met plezier in wat we doen.Met de Leeuwarder Uitdaging trekken wij het bedrijfsleven actief bij de samenleving. Studenten zijn zeer welkom om te ontdekken, waar zij hun kwaliteiten en leerdoelen kunnen inzetten.

Contactpersoon: Marischa Oosterbos, m.oosterbos@wellzo.frl


  • Mantelzorg

Binnen het team Mantelzorgondersteuning geven wij steun aan Mantelzorgers op allerlei manieren en in vele vormen. Onze studenten werken daarin mee waar ze maar kunnen. Wij organiseren Mantelzorgcafe’s; waarin lotgenoten bijeen komen, Respijtzorg; zodat mantelzorgers even op adem kunnen komen en onze Mantelzorg Makelaar adviseert en ondersteunt mantelzorgers met juridische en praktische vragen.

Contactpersoon: Sieta Adema, s.adema@wellzo.frl 


  • Minoren of onderzoeken

Ook voor het doen van een minor of (afstudeer)onderzoek is regelmatig ruimte.

Contactpersoon: Jelle Lammers, j.lammers@wellzo.frl